Šeškinės Sodai. MOODY

Trijų aukštų kotedžo Šeškinės Soduose interjeras.

Su šio projekto užsakovais kartu dirbome jau antrą kartą, tačiau iššūkių įgyvendinat projektą tikrai netrūko dėl techninių realizavimo niuansų. Nežiūrint visų sunkumų, finale sukūrėme išties labai kruopščiai apgalvotus, stilingus ir jaukius namus, kurie pranoko klientų lūkesčius, o tai yra geriausias komplimentas dizaineriui.
Šio interjero išskirtinumas yra tamsios ir sodrios spalvos, dramatiškas apšvietimas, prabangūs paviršiai ir tekstūros. Interjeras sukelia emocijas – savistabą, romantiką, kartais net lengvą melancholiją.
Pagrindinė koncepcija kuriant šiuos namus, buvo išlaikyti balansą tarp šviesos ir tamsos, lygių ir grubių paviršių, prabangių ir sendintų dekorų.
Išplanavimo korekcijų daugiausia pareikalavo pagrindinė svetainės/virtuvės/valgomojo ir miegamojo erdvės. Miegamojo įššūkis buvo stipriai nuleista įstriža lubų/stogo konstrukcija, kurios paslėpti fiziškai buvo neįmanoma, todėl nusprendėme po ja numatyti miegojimo zoną. Tokiu būdu yra atskiriamos miegamojo ir poilsio erdvės. Lubų konstrukcija apipavidalinama beicuotais tašeliais su integruotu pašvietimu.
Kalbant apie apdailą, vienas pirmųjų dalykų, dėl kurių nusprendėme su užsakovais, buvo tai, kad kotedže turi būti šiltos ir natūralios „shevron“ stiliaus parketlentės, kurių fone galėtume drąsiai eksperimentuoti su kita namų apdaila. Sienų koloritas apsiribojo neutralia balta spalva ir tamsaus grafito plotais. Achromatinę sienų gamą sušildė mediniai tašeliai, naudoti sienų ir lubų apdailai. Įspūdingo akmens rašto XXL formato plytelės puošia centrinę svetainės sieną, o mažesnio formato virtuvės ir prieškambario grindis. Miegamajame norėjome sukurti viešbučio atmosferą, todėl grindims parinkta minkšta kiliminė danga.
Tamsūs ir atmosferiški vonių kambariai yra šio projekto vinis. Išraiškingų akmens rašto plytelių fone matome drąsias surūdijusį metalą imituojančias XXL dydžio plyteles.
Interjere daug dėmesio skiriama apšvietimui – nuo kokybiško pagrindinio iki subtilaus akcentinio.

Category darbai
Share