143 kv.m. namas Bajoruose

Stiliaus prasme, šį projektą Bajoruose būtų galima įvardinti, kaip vieną eklektiškiausių ir spalvingiausių.
Užsakovai – jauna, trijų asmenų šeima. Bandant išgryninti stilių, kuriuo turėjo pasižymėti būsimi namai, paaiškėjo, kad klientų nuomonės nevisai sutampa. Norint išspręsti šią problemą, pasirinkome kompromiso kelią, būtent todėl interjere persipynė modernus, skandinaviškas ir modernios klasikos stiliai. Pasirinkus tokį sprendimą, buvo svarbu tinkamai sukombinuoti skirtingas kryptis, kad rezultate interjeras atrodytų harmoningai, moderniai ir skoningai.
Esamas patalpų išdėstymas visapusiškai tenkino užsakovų poreikius, todėl daugiausia dėmesio skyrėme parinkdami apdaila, projektuodami baldus ir apšvietimą. Spalviškai, interjeras turėjo būti šviesus, su keliais ryškesnių spalvų akcentais. Dominuoja balta, natūralaus ąžuolo, pilka ir švelniai melsva spalva. Detalėms išryškinti pasirinkta juoda, mėlyna ir geltona spalvos.
Miegamasis, vaikų kambariai ir san. mazgai įgavo individualių bruožų visų namų kontekste, tačiau, tuo pačiu it įįsiliejo į bendrą interjero visumą
Didelis dėmesys buvo skiriamas medžiagų natūralumui ir ekologiškumui. Norint išvengti dulkių kaupimosi, projektuojami uždari korpusiniai baldai, atsisakoma tekstilės gausos bei kilimų.

Category darbai
Share